Rezervasyon Yap

Grand Otel Karaman hakkında

  

Vizyonumuz :  


  Geleneksel türk misaifirperverliğini, profesyonel ekipler eşliğinde dünya standartlarının üzerinde taşımak ,sürdürebilirliğini sağlamak ,geliştirmek ve Grand Otel Karaman markasını güvenilir zincir otele dönüştürmek.

Misyonumuz :

   

        Çağımızın getirdiği yeniliklere hızla adapte olarak sürekli kendimizi yenilemek ve siz değerli konuklarımızın tüm ihtiyaç ve beklentilerine uygun ve farklı alternatiflerle cevap vermektir.


  Tüm bunları gerçekleştirirken ana hedefimiz içinde bulunduğumuz konumun lideri olmak, kurumsal ve bireysel anlamda kendimiz geliştirmek ve genişleterek turizmde söz sahibi olmaktır.Kurumsal :


 Grand Hotel Convention Center Grand Otel Karaman şehir merkezinde yer alan konumu, son teknoloji ile donatılmış 150 modern odası, güler yüzlü ekibi ile konaklama organizasyonlarınızı kusursuz hale getirmeyi kendine ilke edinmiştir.

 5 yıldızlı olarak hizmet veren otelimizde 131 standart, 16 suit, 2 king suit, 1 engelli odası mevcuttur.

 

 Spice restaurant, Türk ve dünya mutfaklarından seçme eşsiz yemeklerin sunulacağı ala carte olarak hizmet verir. Haftanın 4 günü pop alaturka canlı müzik hizmetinin bulunması burayı göz önüne çıkarırken, günün her saatinde taze ve sağlıklı içeceklerin ve aparatif snack menünün bulunduğu lobby lounge ayrı 24 saat hizmet veren oda servisi alacağınız hizmetler ayrı imkanlar ile göz önüne çıkar.

 

 Kına, nişan, düğün, seminer, kongre, özel toplantı ve organizasyonları yapabileceğiniz 40 metreden 1020 metreye kadar en son teknoloji ile donatılmış, 7 adet modern ve ferah toplantı salonu, geniş fuaye alanları ile organizasyonlarınız unutulmaz deneyimlere dönüşmesine imkan verir.

 

 Otel bünyesinde bulunan 1400 metre bay – bayan sağlık kulübü, fitness salonları, türk hamamı, sauna, tuz odası, buhar odası, masaj salonları, kapalı yüzme havuzları, özel dinlenme alanları ve en taze ürünlerin sunulacağı vitamin barları ile günün bütün yorgunluğunu almak için hizmetinizdedir.