Rezervasyon Yap

Grand Otel Karaman hüküm ve koşulları

ÜCRETLER VE DEPOZİTOLAR


Ücretler geliş/gidiş tarihlerinizdeki ve oda tipinizdeki değişikliğe bağlı olarak farklılık gösterebilir. Tüm ücretler Türk Lirası olarak verilmiştir. Her oda için en yüksek konuk sayısı oda tipine bağlıdır. Ayrıntılar için lütfen oda tipinizin tarifine bakınız. 12 yaş ve üzeri çocuklar yetişkin gibi konaklar. Tüm oda ücretlerine %1 KDV dahildir. Oda tipinin kapasitesine göre beşikler ücretsizdir.

KREDİ KARTI BİLGİLERİ VE ÖDEMELER


Otele giriş yaparken kredi kartı, kart sahibinin ve kayıtlı otel konuğun fotoğraflı bir kimliği gösterilmelidir. Geliş gününde tüm konaklama sürenizi karşılayacak yeterli miktarın olduğundan emin olmak için ....................... kredi kartınıza ön yetki verir. Kredi kartının geri çevrilmesi, geçersiz olması veya kredi kartı bulunmaması halinde, başka bir ödeme şekli istenecektir, aksi taktirde rezervasyon haber verilmeksizin iptal edilebilir.

GİRİŞ VE ÇIKIŞ

En erken giriş saati 14:00 en geç çıkış saati 12:00’dir. Giriş yapmak veya odaya kaydolmak için en az 18 yaşında olmanız veya ebeveynlerinizle konaklıyor olmanız gerekmektedir. Giriş sırasında bir hükümet tarafından verilmiş geçerli bir kimlik kartı veya pasaport gösterilmelidir.

Normal giriş saatinden önce otele gelmeniz durumunda, lütfen resepsiyona gelerek giriş saatine kadar bagajınızın depolanmasını talep ediniz. Erken girişlerde, günlük kalış ücretinizin %50’si olan erken giriş ücreti alınacaktır. Erken giriş, ancak odanın boşluk durumuna göre ve önceden talep edilmesi halinde mümkün olabilir. Erken giriş isteği için lütfen gelmeden önce otelimizle iletişime geçin.

Geç çıkış istekleri için lütfen çıkışınızdan en az 24 saat önce otel resepsiyonuyla irtibata geçin. 12:00 ile 18:00 arası yapılan geç çıkışlar için yarım gün konaklama ücreti, 18:00’den sonra yapılan geç çıkışlar için de tam gün konaklama ücreti alınır.

SİGARA İÇME POLİTİKASI

Grand Otel Karaman’daki hiç bir odada sigara içilmemektedir. Kapalı alanlarda sigara içmek kanunen yasaktır. Sigara içmek yalnızca belirtilen dış mekanlarda serbesttir.

DAHA FAZLA BİLGİ

Rezervasyonunuza devam ederek Grand Otel Karaman veya ona bağlı diğer şirketlerin gelecekteki organizasyon ve promosyonlarla veya benzeri bilgilerle ilgili, vermiş olduğunuz e-posta adresini kullanarak size e-posta göndermesine izin verdiğinizi kabul etmiş olursunuz. Bu tür e-postaları gönderilen e-postadaki bağlantıyı tıklayarak veya onburo@grandotelkaraman.com  adresinden istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz

GENEL HÜKÜMLER

Rezervasyonunuza devam ederek, rezervasyonunuz Grand Otel Karaman tarafından kabul edilirse, konaklamanızın otelin standart konaklama hüküm ve koşullarına bağlı olacağını kabul ve beyan ediyorsunuz. Grand Otel Karaman bu hüküm ve koşulları önceden haber vermeden değiştirebilir. Rezervasyon ve burada sözü edilen hüküm ve koşullar Türkiye Cumhuriyeti kanunları tarafından yönetilmektedir.

Şahsınıza ait bilgilerin gizliliğinin bizim için esas teşkil ettiğini ve bu konuda kanunen yetkili kılınan merciler dışında herhangi bir 3. şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşılmayacağını, teyit ve taahhüd ederiz. Sitemizdeki bağlantılar ve içerikleri ile ilgili tüm sorumluluk sahiplerine aittir, gizlilik esasları bağlantıların kendi gizlilik politikalarıyla belirlenir. Bu bağlantılar nedeniyle yaşanacak herhangi bir sorundan Berna Otelcilik A.Ş sorumlu tutulamaz.

Bu siteyi ziyaret eden ve sitede aktif olan her kullanıcı, burada yazılı koşulları kabul etmiş sayılır.